bookmaker logo
forBET

/10

Wysokość kursów

/10

Kundenservice

/10

Wettenmarkt

forBET kod promocyjny

Czy wiesz, że teraz w forBET bonus powitalny to 100% do 600 zł? To bardzo przyzwoita oferta, kiedy porównać ją z innymi bukmacherami w Polsce!

Kliknij i odbierz od forBET bonus!

forBET kod promocyjny

Podstawowe pytanie każdego poszukiwacza okazji bukmacherskich: czy jest potrzebny w forBET kod promocyjny? Właściwie nie, bo bonus można aktywować linkiem – kliknij więc w dowolny nasz odnośnik do forBET, a przejdziesz do formularza rejestracyjnego.Tam zaznacz, że chcesz odebrać bonus, dokończ rejestrację i gotowe!

Pierwszy krok wykonany. A pozostałe? Czytaj dalej!

forBET kod promocyjny – bonus 100% do 600 zł

Teraz w forBET bonus powitalny wynosi 100%, a nie (jak przedtem) 50%. Nas to cieszy, bo na co komu tylko połowa, jeśli może mieć całość?

Aby odebrać tę ofertę powitalną, wystarczy kliknąć w odpowiedni link do forBET – kod promocyjny nie jest tu wymagany. Potem wpłać pierwszy depozyt w wysokości od 20 zł do 600 zł (każda kwota powyżej poskutkuje bonusem wynoszącym 600 zł – nie więcej), a bukmacher podwoi Twoją wpłatę!

Obrót bonusu

Obrót bonusu to już niestety nie taka wesoła historia. Z niezrozumiałych dla nas powodów, wysokość obrotu to aż 8x w zakładach po kursie min. 3.00. Całe szczęście obrotowi podlega tylko kwota bonusu, a nie bonusu + depozytu, bo należałoby wtedy zagrać w sumie nawet za 9600 zł w zakładach o wysokim kursie. A tak jest od 160 zł do 4800 zł i 45 dni na dokonanie całej procedury. Nadal jednak uważamy, że takie warunki to przesada. Brakuje jeszcze tylko zapisu, mówiącego że obrót będzie liczony tylko w czasie pełni księżyca i gdy przysłowiowy “enter” wciśnie jasnowłosa dziewica.

Mimo to warto spróbować, jeśli jesteś doświadczonym graczem i potrafisz typować solidne kupony.

 

Wypróbuj bonus w forBET!

forBET zakłady bukmacherskie w Polsce

forBET zaklady bukmacherskie

forBET jest w pełni legalny w Polsce bukmacherem świadczącym usługi przyjmowania zakładów od 2016 roku, kiedy to 4 maja 2016 uzyskał licencję nr PS4.6831.10.2016 od Ministra Finansów. Możesz więc spokojnie klikać w linki, rejestrować się i obstawiać!

iforbet.pl

forBET spóźnił się ze swoją nazwą, ponieważ domena była już zajęta przez producenta betonu i kostki brukowej. Przez chwilę więc były problemy z prawidłowym wynajdywaniem strony bukmachera w sieci, ale ostatecznie iforbet.pl, bo taki jest adres serwisu z zakładami, wybił się na tyle, że wszystkie wyszukiwarki wiedzą już, o co chodzi graczom.

Co obstawiać w forBET?

Od samego początku forBET dbał przede wszystkim o polski sport: piłkę nożną, siatkówkę, piłkę ręczną itd. Gracze bardzo to doceniali, szczególnie, że zaraz po otwarciu nowy bukmacher stał się jednym ze sponsorów siatkarskiej PlusLigi. Kontrakt co prawda dobiegł już końca, ale zakłady na piłkę siatkową nadal są tutaj bardzo dobre.

Z oferty forBET ucieszą się także żużlowcy – to znaczy wielbiciele obstawiania wyścigów, ponieważ w szczycie sezonu pojawia się tutaj mnóstwo fantastycznych zakładów. Nielicho mają też tutaj fani sportów walki: MMA/ UFC i boksu, ale także naszego rodzimego KSW.

Zakłady na żywo

Dział zakładów na żywo dostarcza wielu okazji do obstawiania z adrenaliną. Czy to dobry moment, by wejść w zakład? Czy kurs pójdzie jeszcze w górę? Czy zdążysz postawić, nim bukmacher opuści kurs? Czy Twój typ jest prawidłowy? Czy górnicy przestaną strajkować?

Do obstawiania jest oczywiście od zatrzęsienia meczów piłki nożnej, ale nie można pominąć faktu, że jest też dostępnych naprawdę sporo innych wydarzeń ze świata tenisa, koszykówki, hokeja na lodzie, snookera, piłki ręcznej, siatkówki itd.

forBET promocje

Chcesz odebrać od forBET bonus także po wyrobieniu oferty powitalnej lub chwycić się innej promocji? Nie ma sprawy, bo ten bukmacher żongluje dodatkowymi premiami jak rybak węgorzami w Helu!

Zacznijmy od tego, że aby otrzymać którykolwiek z dodatkowych bonusów od forBET, kod promocyjny nie jest potrzebny. Owszem, czasami trzeba się zgłosić do obsługi z mailem podającym odpowiednie hasło, ale nie jest to to samo.

Co trzeba wiedzieć o promocjach w forBET, to ich zmienny regulamin. Chociaż więc idea bonusu pozostaje taka sama, tak jej warunki mogą być różne w zależności od tego, w jakim momencie postanawiasz przyłączyć się do zabawy. Dlatego właśnie zawsze sprawdzaj aktualne szczegóły promocji.

Bonus +6%, czyli gra bez połowy podatku!

forBET promocje bez podatku

Początek swojej działalności forBET postanowił zasygnalizować salwą z armat. A konkretnie: grą bez podatku. Był to pierwszy bukmacher w Polsce, który oferował kupony niepomniejszone o 12% (czyli wysokość podatku) bez żadnych dodatkowych warunków. Ba, nie był nawet potrzebny żaden specjalny link do forBET, kod promocyjny ani mail z hasłem.

Te czasy już niestety minęły, ale wciąż można tu pograć z dodaniem kilku procent do swoich wygranych. Jak? Złóż kupon składający się z min. 3 zdarzeń o łącznym kursie wynoszącym min. 2.00. To nie takie trudne, prawda?

 

Graj w forBET z połową podatku!

forBET aplikacja mobilna

Miłośnikom aplikacji bukmacherskich pewnie krew zawrze w żyłach: forBET w końcu wypuścił swoją aplikację mobilną. Długo na nią czekaliśmy, ale w końcu możemy pośmigać palcem po ekranie, by postawić zakład nie tylko w zwykłej konwersji strony na smartfona.

forBET app została stworzona na systemy Android oraz iOS. Właściciele sprzętów z takim oprogramowaniem mogą więc ustawić sobie match trackera, śledzić zakłady na żywo i dokonywać szybkich płatności.

Niestety, na razie aplikacja forBET bonus mobilny zostawia w fazie planów na przyszłość. Nie można mieć wszystkiego od razu? Można, ale akurat nie tu i nie teraz.

Punkty naziemne forBET

Długo zastanawialiśmy się, czy bukmacher forBET otworzy jakiekolwiek punkty naziemne, ale wygląda na to, że na razie postanowił pozostać przy działalności internetowej. Kiedy i czy w ogóle możemy spodziewać się pojawienia lokali z logo forBET w polskich miastach? Ciężko powiedzieć, ale należy pamiętać, że na prowadzenie naziemnych punktów przyjmowania zakładów, trzeba przedłożyć odpowiednie dokumenty w Ministerstwie Finansów i otrzymać od urzędu stosowną licencję.

forBET opinie

Czy warto grać w forBET? Warto, ale pod warunkiem, że jesteś nieco bardziej doświadczonym graczem. Oferta powitalna stawia warunki, którym żółtodziób mógłby nie podołać, a gra bez połowy podatku ograniczona jest do kuponów akumulowanych, które grać też powinni typerzy, którzy od niejednego bukmachera zarobili na przysłowiowy chleb.

Czy więc odradzamy forBET? Absolutnie nie, to dobry bukmacher do szlifowania umiejętności i wyszukiwania okazji do obstawiania wydarzeń sportowych. A jeśli masz ochotę, to śmiało, bierz się za to, co proponuje na dzień dobry forBET: bonus 100% do 600 zł i +6% do wygranych w zakładach z połową podatku. Jak odebrać te oferty? Wystarczy, że aktywujesz formularz rejestracyjny linkiem do forBET – kod promocyjny jest zbędny!

Aktywuj bonus w forBET!