bookmaker logo
forbet
do 2000 zł
Promocja obowiązuje od 01.06.2020 od godziny 14:00 do odwołania. Gracz, który zarejestruje konto na stronie lub w aplikacji forBET w trakcie trwania promocji otrzyma pakiet powitalny, w którego skład wchodzi: a) promocja „14 dni gry Bez Podatku” (min. 3 events on the coupon, minimum odds for a single event 1.30) b) promocja „100% bonusu od pierwszego depozytu do 2000 PLN - (turnover x2, AKO coupon with a minimum rate of 2.50) c) promocja „ Mnożnik MaxiZysk do drugiego depozytu - (minimum 3 zdarzenia na kuponie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.40) Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP

forBET kod promocyjny

Czy wiesz, że teraz w forBET bonus powitalny to nawet do 2000 zł za trzy pierwsze depozyty? forBET kod promocyjny MAXBONUS powiększa bonus do 80! To bardzo przyzwoita oferta, kiedy porównać ją z innymi bukmacherami w Polsce!

Kliknij i odbierz od forBET bonus

forBET kod promocyjny

Podstawowe pytanie każdego poszukiwacza okazji bukmacherskich: czy jest potrzebny w forBET kod promocyjny? Właściwie nie, bo bonus można aktywować linkiem – kliknij więc w dowolny nasz odnośnik do forBET, a przejdziesz do formularza rejestracyjnego.Tam zaznacz, że chcesz odebrać bonus, dokończ rejestrację i gotowe!

Pierwszy krok wykonany. A pozostałe? Czytaj dalej!

forBET kod promocyjny: Bonus Powitalny

Zobacz szczegóły dotyczące bonusu forBET w tabeli poniżej:

forBET Bonus Opis Bonusu
forBET Bonus pierwsza promocja 14 dni gry Bez Podatku
forBET Bonus druga promocja 100% bonusu od pierwszego depozytu do 2000 PLN
forBET Bonus trzecia promocja Mnożnik MaxiZysk do drugiego depozytu
forBET Kod Promocyjny

MAXBONUS

**T&C’s:** _ Promocja obowiązuje od 01.06.2020 od godziny 14:00 do odwołania. Gracz, który zarejestruje konto na stronie lub w aplikacji forBET w trakcie trwania promocji otrzyma pakiet powitalny, w którego skład wchodzi: **a) promocja „14 dni gry Bez Podatku”** (min. 3 events on the coupon, minimum odds for a single event 1.30) **b) promocja „100% bonusu od pierwszego depozytu do 2000 PLN** – (turnover x2, AKO coupon with a minimum rate of 2.50) **c) promocja „ Mnożnik MaxiZysk do drugiego depozytu** – (minimum 3 zdarzenia na kuponie, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.40) Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP

forBET kod promocyjny – bonus aż do 2000 zł

Teraz w forBET bonus powitalny jest podzielony na trzy części. 100% do kwoty 1000 zł za pierwszy depozyt, 75% do kwoty 500 zł za drugi depozyt i 50% aż do kwoty 500 zł za trzeci. To w sumie aż do 2000 zl bonusu na start! forBET kod promocyjny MAXBONUS powiększa bonus do 80.

Aby odebrać tę ofertę powitalną, wystarczy kliknąć w odpowiedni link do forBET kod promocyjny nie jest tu wymagany. Potem wpłać pierwszy, drugi i trzeci depozyt za każdym razem w wysokości od 20 zł.

Obrót bonusu

Żeby móc otrzmać bonus, bukmacher forBET wymaga czterokrotnego (4x) obrotu. Kupony, które się liczą, to single o kursie co najmniej 2.0 oraz kupony AKO, gdzie kurs ogólny to co najmniej 2.0 a kurs jednego zdarzenia co najmniej 1.3. Czas na dokonanie wspomnianego obrotu to 30 dni.

Wypróbuj bonus w forBET

forBET zakłady bukmacherskie w Polsce

forBET jest w pełni legalny w Polsce bukmacherem świadczącym usługi przyjmowania zakładów od 2016 roku, kiedy to 4 maja 2016 uzyskał licencję nr PS4.6831.10.2016 od Ministra Finansów. Możesz więc spokojnie klikać w linki, rejestrować się i obstawiać!

iforbet.pl

forBET spóźnił się ze swoją nazwą, ponieważ domena była już zajęta przez producenta betonu i kostki brukowej. Przez chwilę więc były problemy z prawidłowym wynajdywaniem strony bukmachera w sieci, ale ostatecznie iforbet.pl, bo taki jest adres serwisu z zakładami, wybił się na tyle, że wszystkie wyszukiwarki wiedzą już, o co chodzi graczom.

Forbet - Nowy pakiet powitalny

Co obstawiać w forBET?

Od samego początku forBET dbał przede wszystkim o polski sport: piłkę nożną, siatkówkę, piłkę ręczną itd. Gracze bardzo to doceniali, szczególnie, że zaraz po otwarciu nowy bukmacher stał się jednym ze sponsorów siatkarskiej PlusLigi. Kontrakt co prawda dobiegł już końca, ale zakłady na piłkę siatkową nadal są tutaj bardzo dobre.

Z oferty forBET ucieszą się także żużlowcy – to znaczy wielbiciele obstawiania wyścigów, ponieważ w szczycie sezonu pojawia się tutaj mnóstwo fantastycznych zakładów. Nielicho mają też tutaj fani sportów walki: MMA/ UFC i boksu, ale także naszego rodzimego KSW.

forBET zaklady na zywo

Zakłady na żywo

Dział zakładów na żywo dostarcza wielu okazji do obstawiania z adrenaliną. Czy to dobry moment, by wejść w zakład? Czy kurs pójdzie jeszcze w górę? Czy zdążysz postawić, nim bukmacher opuści kurs? Czy Twój typ jest prawidłowy? Czy górnicy przestaną strajkować?

Do obstawiania jest oczywiście od zatrzęsienia meczów piłki nożnej, ale nie można pominąć faktu, że jest też dostępnych naprawdę sporo innych wydarzeń ze świata tenisa, koszykówki, hokeja na lodzie, snookera, piłki ręcznej, siatkówki itd.

forBET promocje

Chcesz odebrać od forBET bonus także po wyrobieniu oferty powitalnej lub chwycić się innej promocji? Nie ma sprawy, bo ten bukmacher żongluje dodatkowymi premiami jak rybak węgorzami w Helu!

Zacznijmy od tego, że aby otrzymać którykolwiek z dodatkowych bonusów od forBET kod promocyjny nie jest potrzebny. Owszem, czasami trzeba się zgłosić do obsługi z mailem podającym odpowiednie hasło, ale nie jest to to samo.

Co trzeba wiedzieć o promocjach w forBET, to ich zmienny regulamin. Chociaż więc idea bonusu pozostaje taka sama, tak jej warunki mogą być różne w zależności od tego, w jakim momencie postanawiasz przyłączyć się do zabawy. Dlatego właśnie zawsze sprawdzaj aktualne szczegóły promocji.

forBET aplikacja mobilna

Miłośnikom aplikacji bukmacherskich pewnie krew zawrze w żyłach: forBET w końcu wypuścił swoją aplikację mobilną. Długo na nią czekaliśmy, ale w końcu możemy pośmigać palcem po ekranie, by postawić zakład nie tylko w zwykłej konwersji strony na smartfona.

forBET app została stworzona na systemy Android oraz iOS. Właściciele sprzętów z takim oprogramowaniem mogą więc ustawić sobie match trackera, śledzić zakłady na żywo i dokonywać szybkich płatności.

Niestety, na razie aplikacja forBET bonus mobilny zostawia w fazie planów na przyszłość. Nie można mieć wszystkiego od razu? Można, ale akurat nie tu i nie teraz.

Punkty naziemne forBET

Długo zastanawialiśmy się, czy bukmacher forBET otworzy jakiekolwiek punkty naziemne, ale wygląda na to, że na razie postanowił pozostać przy działalności internetowej. Kiedy i czy w ogóle możemy spodziewać się pojawienia lokali z logo forBET w polskich miastach? Ciężko powiedzieć, ale należy pamiętać, że na prowadzenie naziemnych punktów przyjmowania zakładów, trzeba przedłożyć odpowiednie dokumenty w Ministerstwie Finansów i otrzymać od urzędu stosowną licencję.

forBET kod promocyjny: opinie

Czy warto grać w forBET? Warto, ale pod warunkiem, że jesteś nieco bardziej doświadczonym graczem. Oferta powitalna stawia warunki, którym żółtodziób mógłby nie podołać, a gra bez połowy podatku ograniczona jest do kuponów akumulowanych, które grać też powinni typerzy, którzy od niejednego bukmachera zarobili na przysłowiowy chleb.

Czy więc odradzamy forBET? Absolutnie nie, to dobry bukmacher do szlifowania umiejętności i wyszukiwania okazji do obstawiania wydarzeń sportowych. A jeśli masz ochotę, to śmiało, bierz się za to, co proponuje na dzień dobry forBET: bonus 100% do 600 zł i +6% do wygranych w zakładach z połową podatku. Jak odebrać te oferty? Wystarczy, że aktywujesz formularz rejestracyjny linkiem do forBET – kod promocyjny jest zbędny!

Aktywuj bonus w forBET

Możesz również przeczytać o LVBET kod bonusowy.

18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe